MG>500 – pełne ultra po szlaku, jakim jeszcze nie jechaliście. Start na Wilanowie, a dalej cudowna pętla wokół stolicy. Nie zabraknie przejazdu przez Jabłkową Toskanię, Bolimowskie Turboszutry, czy MPK. Koniecznie zatrzymajcie się Pułtusku i nad brzegiem dzikiej Narwi. No i truskawkowy wypas – wiadomo gdzie. Pit stopy? Czy będą? A jakże! Sporo niespodzianek przed Wami.

Trasa MG>200 została ochrzczona Gravelową Obwodnicą Warszawy. To niesamowite, jak będąc blisko miasta można jednocześnie zażywać DZIKIEJ rozkoszy. Lasy, rzeki, dzikie single – raj dla koneserów eskapad, ale i dla rasowych ścigaczy. W planie także fantastyczne pit-stopy – zdziwicie się, jak je ogłosimy. To miasta, o których słyszeliście, ale być może nigdy nie odwiedziliście rowerem.

To niesamowite, że na trasie 120-130km można umieścić taką masę przygodowych atrakcji! MG>100, która będzie esencją rowerowych ultramaratonów skondensowaną na jednodniowym odcinku. Piękne leśne szutry, przeplatane z dzikimi singlami, jeziorka i rzeki. Takiej trasy się nie zapomina! Chcecie ją zobaczyć? Nie tak szybko! Przygoda wymaga zaskoczenia – tę trasę ujawnimy na wiosnę.

Na bazę MG2024 wybieramy miejsce niebanalne – oaza totalnego chillout’u i sportowych emocji. Rzut beretem od Warszawy i Konstancina-Jeziornej. WAWA WAKE to piaszczyste plaże, zadbane trawniki, opcjonalne miejsce na namiot i duży parking. To także idealne miejsce dla kibiców, którzy przy pięknej pogodzie mogą skorzystać z relaksującej oferty obiektu – pyszna pizza, siatkówka plażowa i wodny park zabaw. I oczywiście wake-board.